Takaisin ylös ↑ Feedcowboy.com

Henkilökunta


Mirja Lamberg, jooganopettaja SJL, Johtaja, Hyvinvointineuvoja. Pori

Johtaja, jooganopettaja SJL Mirja Lamberg Porin Hyvinvointicenter p. 044 256 3494 mirja.lamberg@hyvinvointicenter.fi


Luontaisterapeutti, shiatsuterapeutti, reikihoitaja Heli Penttilä

Heli Penttilä, Heli Penttilä, luontaisterapeutti, shiatsuterapeutti, reikihoitaja Hyvinvointicenter p. 040 746 5104 heli.penttila@hyvinvointicenter.fi www.luontaisheli.fi


Jenni Enola-Granroth, jalkahoitaja Pori

Jalkahoitaja Jenni Enola-Granroth, Porin Hyvinvointicenter p. 040-769 2109 email. jenni.enola@hyvinvointicenter.fi


Jonna Mäkelä, kosmetologi, Pori

Kosmetologi Jonna Mäkelä, Porin Hyvinvointicenter p. 040 587 0309 jonna.makela@hyvinvointicenter.fi


Leo Tuominen, Hieroja Pori

Hieroja Leo Tuominen, Porin Hyvinvointicenter p. 0400 813 202 Hieroja leo.tuominen@hyvinvointicenter.fi


Miia Ruokolainen, perinnehoitaja, kuppari, hieroja ja fytoterapeutti, Pori

Perinnehoitaja, kuppari, hieroja ja fytoterapeutti Miia Ruokolainen, Porin Hyvinvointicenter p. 045-1226647 miia.ruokolainen@hyvinvointicenter.fi


Mika Merimaa,ortopedinen osteopaatti, MSF-kuntouttaja ja Kuntohoitaja Pori

Osteopaatti, kuntohoitaja ja MSF-kuntouttaja Mika Merimaa, Porin Hyvinvointicenter p. 0400 868 021 mika.merimaa@hyvinvointicenter.fi


Päivi Heurlin, JoogaNohjaaja, AsahiHelath-ohjaaja, Pori

Joogaohjaaja, AsahiHealth - ohjaaja Päivi Heurlin, Porin Hyvinvointicenter p. 040 5677806 heurlin.paivi@dnainternet.net


Rauno Lehtonen, Jooganopettaja, Pori

Jooganopettaja ja äijäjoogaohjaaja Rauno Lehtonen, Porin Hyvinvointicenter p. 0500 799 079


Sanna Työlahti, hieroja Pori

Hieroja Sanna Työlahti, Porin Hyvinvointicenter p. 044 563 1376 sanna.tyolahti@hyvinvointicenter.fi


Sari Mattila jooganopettaja SJL ja RYT., astangajooga, flowjooga ja lämpöjoogaohjaaja, Pori

Joogaohjaaja Sari Mattila, astangajooga, flowjooga, perinteinen jooga ja lämpöjooga p. 0400 493116 mattila.sari@pp.nic.fi


Taina Riihioja, AK Vyöhyketerapeutti, koulutettu hieroja Pori Hyvinvointicenter

Luontaishoitaja, hieroja, turvehoitaja, vyöhyketerapeutti, Taina Riihioja, Porin Hyvinvointicenter p. 045 128 4044 taina.riihioja@hyvinvointicenter.fi


Katja Sulonen, Porin Hyvinvointicenter, fysioterapeutti, äitiys- ja lantionpohjanfysioterapeutti, ravintovalmentaja

Katja Sulonen, fysioterapeutti, äitiys- ja lantionpohjanfysioterapeutti, ravintovalmentaja p. 0445677582 katja.sulonen@hyvinvointicenter.fi


Heli Linden LitM ja PilatesHealth ohjaaja

Heli Linden LitM ja PilatesHealth ohjaaja oivaltavaliike@gmail.com


Janita Rostén, Pori Hyvinvointicenter

Kansainvälisen Yoga Alliance -järjestön rekisteröimä ryt200-joogaopettaja


Niina Havu, Pori Hyvinvointicenter

Niina Havu fysioterapeutti Pori Hyvinvointicenter


Janette Marklund, Pori Hyvinvointicenter

Janette Marklund, sairaanhoitaja Pori Hyvinvointicenter


JANI RIKKINEN KOULUTETTU HIEROJA, PORI

Koulutettu hieroja Jani Rikkinen p. 044 9777 334 jani.rikkinen@hyvinvointicenter.fi


Sini Lehto

Sini Lehto (Seva Manpirit Kaur) kundaliinijoogaohjaaja


Sari Ceder Rosen-terapeutti, hieroja

Rosen-terapeutti, hieroja Sari Ceder, Pori Hyvinvointicenter


ajanvaraus