Takaisin ylös ↑ Feedcowboy.com

Henkilökunta


Mirja Lamberg, joogaohjaaja SJL, Toiminnanjohtaja, Hyvinvointineuvoja. Pori

Toiminnanjohtaja, jooganopettaja SJL Mirja Lamberg Porin Hyvinvointicenter p. 044 256 3494 mirja.lamberg@hyvinvointicenter.fi


Heli Penttilä, Shiatsuterapeutti, luontaishoitaja, reikihoitaja, Pori

Shiatsuterapeutti, Luontaishoitaja, Reikihoitaja Heli Penttilä, Porin Hyvinvointicenter p. 040 746 5104 heli.penttila@hyvinvointicenter.fi


Jenni Enola, jalkahoitaja Pori

Jalkahoitaja Jenni Enola, Porin Hyvinvointicenter p. 040-769 2109 email. jenni.enola@hyvinvointicenter.fi


Johanna Jokinen, Jooganopettaja SJL Pori

Jooganopettaja Johanna Jokinen, Porin Hyvinvointicenter p. 040 5271897 info@goyoga.fi


Jonna Mäkelä, kosmetologi, Pori

Kosmetologi Jonna Mäkelä, Porin Hyvinvointicenter p. 040 587 0309 jonna.makela@hyvinvointicenter.fi


Jussi Rouhikko, hieroja ja hermoratahieroja, Pori

Jussi Rouhikko, hieroja ja hermoratahieroja, Porin Hyvinvointicenter p. 040 550 2890 jussi.rouhikko@hyvinvointicenter.fi


Karoliina Paavilainen, fysioterapeutti ja äitiysfysioterapeutti, Pori

Fysioterapeutti Karoliina Paavilainen, Porin Hyvinvointicenter, äitiysfysioterapiaan erikoistunut fysioterapeutti p. 044 987 4251 karoliina.paavilainen@hyvinvointicenter.fi


Leo Tuominen, Hieroja Pori

Hieroja Leo Tuominen, Porin Hyvinvointicenter p. 0400 813 202 Hieroja leo.tuominen@hyvinvointicenter.fi


Maija Korkeamäki, fysioterapeutti, doula ja PhysioPilates-ohjaaja, Pori

Äitysfysioterapiaan erikoistunut fysioterapeutti, doula ja PhysioPilates-ohjaaja, Maija Korkeamäki, Porin Hyvinvointicenter, p. 044 544 8923 maija.korkeamaki@hyvinvointicenter.fi


Miia Ruokolainen, kuppari, hieroja ja fytoterapiaopiskelija, Pori

Kuppari, hieroja ja fytoterapiaopiskelija Miia Ruokolainen, Porin Hyvinvointicenter p. 045-1226647 miia.ruokolainen@hyvinvointicenter.fi


Mika Merimaa, ortopedinen osteopaatti, kuntohoitaja ja MSF-kuntouttaja, Pori

Osteopaatti, kuntohoitaja ja MSF-kuntouttaja Mika Merimaa, Porin Hyvinvointicenter p. 0400 868 021 mika.merimaa@hyvinvointicenter.fi


Päivi Heurlin, Joogaohjaaja, Pori

Joogaohjaaja Päivi Heurlin, Porin Hyvinvointicenter p. 040 5677806 paivi@dnainternet.net


Rauno Lehtonen, Jooganopettaja, Pori

Jooganopettaja ja äijäjoogaohjaaja Rauno Lehtonen, Porin Hyvinvointicenter p. 0500 799 079 rauno.lehtonen@umpukuja.com


Sanna Työlahti, hieroja Pori

Hieroja Sanna Työlahti, Porin Hyvinvointicenter p. 044 563 1376 sanna.tyolahti@hyvinvointicenter.fi


Sari Mattila Joogaohjaaja, astangajooga, flowjooga ja lämpöjoogaohjaaja, Pori

Joogaohjaaja Sari Mattila, astangajooga, flowjooga, perinteinen jooga ja lämpöjooga p. 0400 493116 mattila.sari@pp.nic.fi


Satu Oiko, perinnehoitaja, Pori

Perinnehoitaja Satu Oiko, Porin Hyvinvointicenter p. 044 3010 921 satu.oiko@hyvinvointicenter.fi


Taina Riihioja, luontaishoitaja, hieroja, Pori

Luontaishoitaja, hieroja, turvehoitaja, vyöhyketerapeutti, aromaterapeutti, qi-hoitaja, Taina Riihioja, Porin Hyvinvointicenter p. 045 128 4044 taina.riihioja@hyvinvointicenter.fi


ajanvaraus